ایدن مارت چیست؟

برای بسیاری از ما ایرانیانِ ساکن خارج از ایران، بارها اتفاق افتاده که هنگامی که به دنبال محصولات ایرانی بوده‌ایم چاره‌ای به جز خرید آنها از ایران توسط خودمان، نزدیکانمان یا دوستانمان و حمل آنها توسط خود یا از طریق آشنایان که به ایران سفر کرده‌اند نداشته‌ایم. رویای داشتن یک وبسایت امن که محصولات با کیفیت و با اصالت ایرانی را به کل دنیا ارسال کند، رویای بسیاری از ما بوده است. اینک ما آمده‌ایم. آمده‌ایم تا به شما کمک کنیم، تا راهی باشیم برای دستیابی راحت به محصولات اصیل ایرانی. آمده‌ایم تا در کنار شما باشیم تا تجربه سریع‌ترین خرید و ارسال را از ایران داشته باشید. ایدن مارت، اولین و کامل‌ترین مارکت پلیس ایرانی برای ایرانیان خارج از کشور است. زیرساختهای قوی و مدرن را برای این کار ایجاد کرده‌ایم تا شما با خیالی آسوده فقط به خرید و انتخاب محصولتان فکر کنید.

راهی برای دستیابی به کالاهای کهن‌سرزمینِ ایران، از شرق دور تا غرب مدرن.

 

داستان ایرانشهر

ایران ما از گذشته‌های دور با قرارگیری در مسیر تجارت یکی از سرزمین‌های اصلی جاده ابریشم بوده است. بازرگانان بسیاری در گذر از این سرزمین با فرهنگ، تمدن و مردمان ما آشنا شده و به آن علاقه پیدا کرده‌اند. به همین دلیل بسیاری از کالاهای ایرانی از دیرباز به تمام نقاط دنیا ارسال می‌شده است. امروز همچنان آوازه بسیاری از محصولات آن در دنیا طنین‌انداز است. شاید بتوان فرش، پسته، زعفران، خاویار و صنایع دستی را جزو محصولاتی دانست است که همچنان به نام ایران در دنیا اعتبار دارند.

ایرانشهر، مهد تجارت و ارتباط

 

ایدن مارت چیست؟

ایدن مارت، مارکت پلیسی از محصولات ایرانی است. ما در ایدن مارت می‌کوشیم کالای فاخر ایران را به علاقمندان و دوستداران آن در تمام دنیا عرضه کنیم. رشد و پیشرفت تکنولوژی زمینه‌ساز بسترهای نوین برای ارسال و دریافت محصولات در دنیا شده است و باعث شده امروزه در هر کجای گیتی که باشیم بتوانیم محصولات خود را به راحتی و با آسودگی خاطر تهیه کنیم. ایدن مارت بر مبنای همین پیشرفت بسترساز صادرات محصولات پر آوازه ایرانی در در دنیا شده است و تلاش دارد کالاهای باکیفیت و فاخر را در کمترین زمان ممکن و با رعایت بالاترین کیفیت به دست افراد برساند، تا گوشه‌ای از فرهنگ و تمدن غنی ایران‌زمین را بازسازی و ترویج کند.

 

داستان ایدن چیست؟

داستان ما، داستان مادری است که بار سفر عزیزان خود را با عطر پسته و رنگ زعفران در هم آمیخت، داستان مادربزرگی که ترمه یزدی یادگاری خود را در بار نوه‌اش پیچید، داستان پدری که قاب عکس خاتم کاری خانوادگی‌اش را به یادگار در بار دخترش گذاشت. داستان همه ایرانیانی که بار سفر عزیزانشان را با عشق و امید پیچیدند تا به هر کجای عالم که می‌روند یادگاری از ایران داشته باشد. آمده‌ایم تا یادگار ایران را در هر کجای دنیا قابل دریافت کنیم. چه برای کسانی که دوست دارند برای عزیزانشان خاطره‌ای از طعم و رنگ و نقش ایران بفرستند، چه برای ایرانیانی که در خارج به دنبال محصولات ایرانی گشته‌اند.

داستان ایدن داستان ایران است. ایرانی غنی، ایرانی با اصالت، ایرانی با فرهنگ که امروز در سرتاسر عالم آوازه آن طنین‌انداز است. از زعفران و پسته و خاویار تا خاتم و گلیم و فرش.

 

تیم ایدن، جسور و با نشاط

ما در تیم ایدن مارت ترکیبی از جوانان جسور،خلاق، با پشتکار و انگیزه را در کنار افراد با تجربه گرد هم آورده‌ایم تا با چراغ تجربه مرزهای خلاقیت را در حرفه خود فتح کنیم.

 

ایدن مارت چه تفاوتی با بقیه فروشگاه‌های اینترنتی دارد؟

ایدن مارت بسترساز ارسال محصولات فاخر ایران است. بنابراین، کیفیت محصولات و سرعت و دقت در ارسال آنها برای ما بسیار اهمیت دارد. ما تلاش می‌کنیم از بین تولیدکنندگان شایسته ایرانی بهترین‌ها را گلچین کنیم و با دادن مشاوره‌های تخصصی آنها را در ارتقای کیفیت محصولات خود یاری کنیم تا بهترین‌ها برای ارسال آماده شود. ما در ایدن مارت با سریع‌ترین و به‌روزترین سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری حمل و نقل سعی می‌کنیم تجربه خوشایندی را در ارسال محصولات برای مشتریان خود فراهم کنیم.

 

چشم‌انداز ایدن مارت

ما به دنبال ایجاد مارکت پلیسی با کیفیت از محصولات و کالاهای ایرانی هستیم تا دیگر ایرانیان ساکن کشورهای دیگر در هر کجای دنیا که هستند، مجبور نباشند خودشان کالاهای ایرانی را در چمدان‌هایشان بپیچند و با خود ببرند؛ بلکه هر زمان که اراده کردند بتوانند به سرعت این محصولات را خریداری کرده و از آن‌ها استفاده کنند. در کنار این، ما به دنبال رشد و توسعه و گسترش صادرات محصولات ایرانی و آشنا کردن مخاطبان کشورهای دیگر با این محصولات هستیم تا بتوانیم گوشه‌ای از فرهنگ و تمدن غنی ایران را که هنوز در دل کارگاه‌های ایرانی جریان دارد به جهان نشان دهیم و تولیدکنندگان زحمت‌کش و خلاق ایرانی را یاری رسانیم که بتوانند با خیالی راحت تلاششان را فقط بر تولید و افزایش کیفیت محصولات متمرکز کنند تا همگان را با کار خود شگفت‌زده و خشنود کنند.

 

فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم

قبلی
تست
بعد
Methods to Meet another Girl

نظرتان را بنویسید