معرفی بازار بین المللی آنلاین ایدن مارت

21 فوریه

معرفی ایدن مارت

بازار الکترونیکی ایدن مارت از پروژه های زیر مجموعه شرکت تی اکسپرس، از مجموعه شرکتهای هلدینگ فاخر بوده تا با توجه به توانائی شرکت تی اکسپرس در حمل و نقل بین المللی کالا، امکان خرید و ارسال آسان و بدون دغدغه محصولات فاخر تولید ایران به خارج از کشور را با چند کلیک فراهم آورد. محصولات و کالاهائی شامل مجموعه صنایع دستی، لباس، سوغات و کتاب، از مرحله خرید آنلاین و پرداخت تا تحویل درب منزل در خارج از کشور، برای ساکنین ایرانی خارج از کشور، علاقمندان به فرهنگ و هنر ایران و خانواده هایی که در داخل ایران قصد ارسال هدیه به اقوام و بستگان خود در خارج از کشور را دارند.

ایدن مارت چه کمکی میکند

یکی از مشکلات بزرگ تولیدکنندگان کالاهای ایرانی برای ورود به عرصه بین الملل، صادرات و ارسال کالا به خارج از کشور مراحل پیچیده دریافت، ارسال، بسته بندی، قیمت گذاری و رهگیری فرایند ارسال و تحویل کالاست. در این راستا بازار بین المللی ایدن مارت بر پایه سیستم چند فروشگاهی طراحی شده و با بهره گیری از سیستم حمل و نقل وسیع و گسترده هلدینگ فاخر (با بیش از 60 سال تجربه در قالب شرکتهای تیپاکس و تی اکسپرس) این مشکل را با استفاده از پلتفرم محاسباتی الکترونیکی هلدینگ فاخر در مراحل ارسال، قیمت گذاری مناسب، بسته بندی و رهگیری حل کرده تا تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا براحتی کالاهای خود را در سرتاسر دنیا بفروش برسانند.

https://edenmartt.com    https://edenmartt.com

بدین منظور شرکت تی اکسپرس آمادگی کامل دارد تا با استفاده از پلتفرم چند فروشگاهی بازار بین المللی ایدن مارت نسبت به عقد قرارداد با تولیدکنندگان و تامین کنندگان و در اختیار گزاردن داشبورد مدیریتی برای قراردادن محصولات و توضیحات آن اقدام کند.

همچنین تیم تولید محتوای ایدن مارت آمادگی دارد تا تولید محتوا و مدیای مناسب محصولات تولیدکنندگان را به عهده گرفته و به شناساندن، عرضه و فروش هرچه بیشتر کالا کمک کند.

سخن پایانی

تیم ایدن مارت امیدوار است تا با اراده خدمات سریع، دقیق و مناسب بتواند در درجه اول اعتماد مشتریان خارج از کشور را برای خریدی مطمئن و با قیمت مناسب داخل کشور جلب کرده و همچنین گامی در جهت کمک به شناساندن کالاهای فاخر تولید کنندگان و هنرمندان داخل کشور را در سطح بین الملل فراهم آورد.

در پلتفرم بازار بین المللی ایدن مارت از تولید تا ارسال کالا به خارج از کشور و از تولید کننده به مصرف کننده در تمام کشورهای دنیا فقط چند کلیک فاصله است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته مقالات